Ta witryna używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktulanymi ustawieniami przeglądarki. Możesz je w każdej chwili zmienić.

Oprogramowanie wysokiej jakości, które doskonale pasuje do Twojej firmy.

Dostarczamy rozwiązania dla wielu branż. Świetnie czujemy się w dziedzinach takich jak:

  • telekomunikacja

  • logistyka

  • handel

  • produkcja

Na etapie koncepcyjnym i w trakcie pracy nad produktem wykorzystujemy specjalną metodykę Domain-Driven Design. Dzięki aktywnej współpracy z ekspertami w zespole klienta poznajemy charakterystyczne cechy biznesu, a modelowanie procesów staje się bardziej efektywne. Możesz odetchnąć - na etapie projektowania skupiamy się na specyfice twojej działalności. Nie oczekujemy znajomości zagadnień związanych z projektowaniem systemów informatycznych.

Wiele aplikacji, jeden system.

Jesteśmy ekspertami w dziedzinie integracji systemów. Zastosowanie architektury opartej o szynę usług powoduje, że nasze rozwiązania są otwarte na współpracę z istniejącym oprogramowaniem lub platformami partnerów biznesowych i firm trzecich.

Twoje dane są dla nas najważniejsze, dlatego podczas prac nad połączeniem różnych systemów IT szczególną uwagę zwracamy na ich spójność, sprawny przepływ i bezpieczeństwo.
Przed wdrożeniem integracji badamy i usprawniamy wszystkie procesy, które są powiązane z obszarem konsolidacji. Podobną optymalizację, rozszerzoną na obszar całego przedsiębiorstwa przeprowadzamy również w ramach uruchomiania systemu BPM, wspierającego zarządzanie metodami biznesowymi. Integrujemy oprogramowanie Open Source, programy o zamkniętym źródle i usługi w chmurze.

Wolne i otwarte oprogramowanie. Do usług!

Nasze oprogramowanie opieramy
na sprawdzonych rozwiązaniach.

Odpowiedzialnie korzystamy z darmowych zasobów wspierając społeczność Open Source. Wiele elementów i autorskich narzędzi, z których korzystamy wewnątrz firmy udostępniamy bez opłat, w serwisie GitHub. Bierzemy aktywny udział w rozwoju innych projektów. Dzielimy się naszym doświadczeniem, wspieramy innych programistów i administratorów.